Kandidatai į Aukštojo mokslo tarybos narių konkursą

  • Atnaujinta: 2014 balandžio 11, Penktadienis 11:26

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS) 2013 m. liepos 31 d. gavo  Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos raštą Nr SR-3839, kuriame informuojama  apie  kandidatų į Aukštojo mokslo tarybos narių konkursą. 

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas yra vienintelė Lietuvos profesinė sąjunga, kuri apjungia 15 aukštųjų mokyklų (universitetų ir kolegijų) profesines sąjungas. LAMPSS yra gerai įsigilinęs ne tik į Lietuvos aukštojo mokslo problemas, bet turime atstovą, kuris dalyvauja Europos Švietimo profsąjungų ( ETUCE) veikloje. Todėl siūlome bendrų interesų labui Taryboje turėti aukštųjų mokyklų profsąjungų 2 atstovus: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorių Liną Šumską ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos profesorių Artūrą Stimbirį, kurie galėtų spręsti specifines aukštojo mokslo sistemos problemas. Siūlomi kandidatai yra pripažinti visuomenėje asmenys, nepriekaištingos reputacijos, pasiekę reikšmingų savo veiklos srities rezultatų, bei išmano Lietuvos  ir pasaulio aukštojo mokslo plėtros tendencijas.

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT627180900000695099           
Banko kodas: 70117 (Šiaulių bankas)
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva
Telefonas:

 

Galinčius finansiškai paremti profsąjungų vykdomą veiklą kviečiame pasinaudoti PayPal paramos skyrimo sistema.

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.