Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja 13-os aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Po visuotinio ataskaitinio-rinkiminio LAMPSS susirinkimo

  • Atnaujinta: 2016 balandžio 25, Pirmadienis 17:00

Š. m. sausio 28 dieną įvyko visuotinis ataskaitinis-rinkiminis LAMPSS susirinkimas. Susirinkimo dalyvius, suvažiavusius iš įvairių Lietuvos vietų pasveikino Kauno kolegijos direktorius dr. Mindaugas Misiūnas. Atstovams iš skirtingų Lietuvos aukštųjų mokyklų profsąjungų jis palinkėjo produktyvaus darbo.

Susirinkimo metu buvo išklausytos susivienijimo pirmininko ir pavaduotojų ataskaitos, revizinės komisijos ataskaitos. Pasisakymų metu buvo kalbėta tiek apie nuveiktus darbus, apie problemas iškylančias vykdant profesinių sąjungų veiklą, tiek apie ateities perspektyvas. Kaip svarbiausi darbai pasisakymų metu buvo pažymėti, šie: Švietimo šakos kolektyvinė sutartis, Mokslo ir studijų įstatymo projektas. Susirinkę atstovai aptarė ir LAMPSS įstatus, keitimo pasiūlymus, išsakė pastabas ir diskutavo apie keitimo būtinumą bei priežastis. Dalis susivienijimo įstatų punktų buvo pakeisti, atsižvelgiant į išsakytą atstovų poziciją. Artimiausiu metu šis dokumentas bus patalpintas LAMPSS puslapyje.

 

Renginio metu profesinių sąjungų atstovai išrinko naują revizijos komisiją, buvo patvirtinti ir išrinkti nauji LAMPSS Tarybos nariai kitai trejų metų kadencijai. Naujoji susivienijimo Taryba, slaptu balsavimu iš dviejų kandidačių, išrinko LAMPSS pirmininkę, kuria tapo doc. dr. Asta Lapinskienė (Klaipėdos universiteto darbuotojų profesinė sąjunga). Vicepirmininkėmis išrinktos atstovės iš: KTU prof. habil. dr. Žaneta Simanavičienė; KK Vitalija Skėruvienė ir VGTU doc. dr. Ramunė Žurauskienė.

Visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu išsakytos mintys ir ateities darbai perkelti į rezoliuciją, kuri bus patalpinta LAMPSS žiniatinklyje.

  • P61_2957r
  • P61_2958r
  • P61_3002r

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT627180900000695099           
Banko kodas: 70117 (Šiaulių bankas)
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva
Telefonas:

 

Galinčius finansiškai paremti profsąjungų vykdomą veiklą kviečiame pasinaudoti PayPal paramos skyrimo sistema.

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.