Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja 13-os aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Kviečiame dalyvauti apklausoje

  • Atnaujinta: 2016 balandžio 25, Pirmadienis 17:00

Gerbiami kolegos,

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas - LAMPSS - kviečia visus visų Lietuvos aukštųjų mokyklų mokslininkus ir dėstytojus dalyvauti mokslininkų ir dėstytojų anoniminėje apklausoje.

Surinkti  atsakymai į šios apklausos klausimus padės geriau vykdyti pagrindinę profsąjungų misiją – ginti Jūsų ir Jūsų kolegų mokslininkų bei dėstytojų kaip aukštojo mokslo darbuotojų interesus, sudarant pilną vaizdą apie darbo sąlygas ir gaunamus atlyginimus.

Šiuo metu LAMPSS derasi su Švietimo ir mokslo ministerija dėl šakinės kolektyvinės sutarties, dėl mokslininko rentos, pailgintų atostogų išsaugojimo ir kt. Šakinė kolektyvinė sutartis turės įstatymo galią ir faktiškai veiks kaip darbo kodekso plėtinys, numatantis papildomas lengvatas ir garantijas Jums ir Jūsų bendradarbiams.Mes tikimės, kad Jūs palaikysite šią iniciatyvą ir pasidalinsite žemiau pateikta nuoroda į klausimyną su visais Jums pažįstamais mokslininkais ir dėstytojais.

https://www.surveymonkey.com/r/6YLDKVL

Siekdami visiško objektyvumo, niekaip nekontroliuojame užpildžiusiųjų. Be to, tai pilietinė akcija, kuri grįsta laisvanorišku įsitraukimu ir informacijos pasidalijimu su pažįstamais mokslininkų ir dėstytojų bendruomenės nariais. Todėl iš anksto atsiprašome jeigu Jūs būsite kelių savo kolegų paprašyti užpildyti šį klausimyną ir kelis kartus gausite nuorodą į klausimyną. Tad, jeigu jau kartą atsakėte į šios apklausos klausimus, antrą kartą nebeatsakinėkite.

Ačiū už Jūsų įsitraukimą.


LAMPSS vardu, 
Pirmininkė doc.dr. Asta Lapinskienė

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT627180900000695099           
Banko kodas: 70117 (Šiaulių bankas)
EL. paštas:
Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva
Telefonas:

 

Galinčius finansiškai paremti profsąjungų vykdomą veiklą kviečiame pasinaudoti PayPal paramos skyrimo sistema.

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.