Dėl akademinės etikos sugrįžimo Į KTU

2016 gegužės 6 LAMPSS gavo raštą iš ankstesnių KTU Tarybų vadovų: LMA nario emerito prof. A. Vasiliausko ir LMA tikrojo nario prof. G.Žintelio. 

Jame rašoma:

"Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolierius 2016 m. gegužės 5d. paskelbė sprendimą Nr. SP-11 ,,Dėl  Kauno technologijos universiteto Tarybos sudarymo", kuriame konstatuoti daugybiniai akademinės etikos ir procedūrų pažeidimai Kauno technologijos universitete. Šiame sprendime nurodyti akademinės bendruomenės savivaldos principų, universiteto Tarybos 5 m. kadencijos pradžios ir pabaigos nustatymo pažeidimai bei galimybių akademinei bendruomenei išreikšti savo valią apribojimai.

Kiekviena akademinė bendruomenė, taip pat Kauno technologijos universiteto, iki pastarųjų  metų vadovavosi aukščiausiais akademinis etikos standartais, kurie atitiko Didžiosios Europos universiteų ir Europos tyrėjų chartijų dvasią ir raidę. Akademinė etika turi būti svarbiausias kelrodis akademinei bendruomenei ir universitetų administracijoms šiandien ir ateityje."

Attachments:
Download this file (Buvusios_tarybos_pareiskimas.pdf)Dėl akademinės etikos sugrįžinimo į KTU

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.