Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Susitikimas su Švietimo ir mokslo ministre J. Petrauskiene.

  • Atnaujinta: 2017 balandžio 07, Penktadienis 09:33

Sausio 12 d., LAMPSS atstovai buvo susitikę su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene. Susitikime iš kiekvienos aukštosios mokyklos profesinės sąjungos, kurias jungia susivienijimas, dalyvavo po vieną atstovą. Buvo aptariami pagrindiniai klausimai, kuriuos iškėlė aukštųjų mokyklų profesinės sąjungos: aukštųjų mokyklų pertvarka, darbo apmokėjimo, kvalifikacinių kategorijų ir bendros pedagogų kvalifikacinės sistemos kūrimo, aukštųjų mokyklų savivaldos ir valdymo klausimai.

Ministrė kalbėjo apie tai, kad universitetai turi dirbti visuomenei ir valstybei, kaip svarbu užtikrinti kokybinius aukštųjų mokyklų darbo rodiklius, tai galima pasiekti tik didinant stojančiųjų kvalifikacinius reikalavimus didinant stojamąjį balą iki 3 universitetams ir iki 1,6 kolegijoms. Buvo paliesti aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos klausimai, svarstomas nemokamas mokslo lygmuo bakalaurams, skaičiuojamos pinigų poreikis. Aptariami mokslo potencialo stiprinimo klausimai, darbo apmokėjimo, kvalifikacinių kategorijų ir bendros pedagogų kvalifikacinės sistemos kūrimo problemos. Aptarta švietimo šakos kolektyvinės sutarties peržiūrėjimas su galimybe tęsti derybas

 Buvo kalbama, kad valstybė turi įgalinti aukštąsias mokyklas eiti stiprėjimo kryptimi per finansavimo sistemos pertvarką ir kokybės užtikrinimo sistemą.

Pasiektas bendras sutarimas: dirbti bendradarbiaujant kartu, siekiant geresnių rezultatų aukštojo mokslo tinklo pertvarkos laikotarpiu. LAMPSS pateikiami pasiūlymai bus aptariami ir derinami  numatytais klausimais.

  • 001
  • 004
  • 012
  • 018

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.